AB Yatırımları Dairesine Merkez ve Taşra Teşkilatından Personel Görevlendirilecek

Avrupa Birliği Yatırımları Dairesi Başkanlığı’nda çalışmak üzere Bakanlığımız Merkez ve Taşra teşkilatından personel görevlendirilecek. Başarılı bulunan personel görevlendirme sonrası AB Yatırımları Dairesi Başkanlığı kadrosuna alınacak.

Başvuruda bulunacak adaylar ayrıntılı özgeçmişlerini 15 Eylül 2015 tarihine kadar ab@csb.gov.tr elektronik posta adresine göndermeleri gerekiyor.      


Başvuru Şartları:     

1) Son 5 yıl içerisinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında (YDS) İngilizce dilinden en az 70 (yetmiş) puan almış olmak veya dil yeterliliği bakımından bu seviyeye denkliği kabul edilen geçerli bir belgeye sahip olmak (Yabancı dil sınavlarının eşdeğerlilik tabloları için bkz: www.yok.gov.tr) ve etkin bir şekilde kullanabilmek (yazma, konuşma, dinleme ve okuma).          

2) En az 4 yıllık lisans eğitimi veren fakültelerin çevre mühendisliği ve inşaat mühendisliği tercih sebebi olmak üzere mühendislik; mimarlık, şehir ve bölge planlama, hukuk, iktisat, işletme, maliye, muhasebe, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler bölümlerini bitirmiş olmak veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki ve yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarının yukarıda belirtilen bölümlerinden mezun olmak.

3) Çevre altyapı projelerine ilişkin fizibilite çalışmaları ve proje hazırlama, proje yönetimi ve Avrupa Birliği satın alma prosedürleri, inşaat uygulamaları alanlarında bilgili, tecrübeli veya öğrenmeye ve kendini yetiştirmeye açık olmak.           

Başvuru Sonuçlarının Açıklanması          

Adayların başvuruları incelenerek uygun bulunanlar ile irtibata geçilecektir.

 

 

 

Kaynak : https://www.csb.gov.tr/ab-yatirimlari-dairesine-merkez-ve-tasra-teskilatindan-personel-gorevlendirilecek-haber-19849

Hakkkımızda ekircali.com

Çevre Yüksek Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı

Bunu da okumak istermisiniz ?

…

Belediyelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulama Rehberi Yayımlandı

Belediyelerde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının uygulanmasına ilişkin faydalı bilgiler ve örneklerin yer aldığı rehber; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir