Çevre Görevlisi Vize Yenileme Eğitimi Duyurusu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Görevlisi vize yenileme eğitimi düzenleyecek. Vize yenileme eğitimleri üçerli gruplar halinde Ankara’da gerçekleştirilecek.

Çevre görevlisi belgesini diğer tarihlerde alan çevre görevlileri Ocak ve Şubat aylarında düzenlenecek eğitimlere katılabilecekler.

Çevre Görevlisi Belgesini, Bakanlık merkez ve taşra teşkilatında çalışarak alan kişilerin, Şubat 2016 tarihi itibari ile Bakanlık merkez ve taşra teşkilatının çevre ile ilgili birimlerinde hali hazırda aktif olarak çalıştıklarını belgelendirmeleri durumunda, yapılacak Çevre Görevlisi Vize Yenileme Eğitimine katılmalarına gerek bulunmuyor.

Ancak Bakanlık merkez ve taşra teşkilatında görev yaparak Çevre Görevlisi Belgesini alan ve kurum değiştirerek ya da emekli olarak görevinden ayrılan kişilerin de söz konusu eğitime katılmaları gerekiyor.

NOT: Bu eğitim programına yeni Çevre Görevlisi Belgesi almak isteyenler kesinlikle katılmayacaktır.

Kayıt için : http://tucev.org/duyurular/2-3-4-aralik-7-8-9-aralik-ve-28-29-30-aralik-2015-cevre-gorevlisi-vize-egitimi-basvurulari-baslamistir

 

 

Kaynak : https://www.csb.gov.tr/cevre-gorevlisi-vize-yenileme-egitimi-duyurusu-haber-20756

Hakkkımızda ekircali.com

Çevre Yüksek Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı

Bunu da okumak istermisiniz ?

…

Belediyelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulama Rehberi Yayımlandı

Belediyelerde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının uygulanmasına ilişkin faydalı bilgiler ve örneklerin yer aldığı rehber; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir