Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kurumsal Analiz Çalışması

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kurumsal Analiz Çalışması çerçevesinde; kurumun güçlü ve zayıf yönlerin belirlenmesi, fırsat ve muhtemel tehditlerin analiz edilerek gerekli tedbirlerin alınması; kurumun daha hızlı ve nitelikli hizmet üretmesi açısından önemli görülmektedir.

Bu kapsamda, “Durum Analizi” çalışmaları ile Bakanlıkça sunulan ürün, hizmet ve faaliyetlerden doğrudan veya dolaylı yoldan etkilenen veya ilgili olan dış paydaşlarımızdan çevre ve şehircilik ile ilgili tespit, görüş ve önerilerinin alınması hedeflenmektedir. Paydaşlarımızdan alınacak olan görüş ve öneriler, hizmet ve faaliyetlerimize değişik bir bakış açısı kazandırarak çalışmalarımıza oldukça önemli katkılar sağlayacaktır.

Bu kapsamda hazırlanan “Dış Paydaş Anket Formunun” 28/11/2014 tarihine kadar aşağıda yer alan http://uygulamalar.csb.gov.tr/anketdispaydas/ adresinden giriş yapılarak doldurulması gerekmektedir.

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

 

Kaynak : https://www.csb.gov.tr/cevre-ve-sehircilik-bakanligi-kurumsal-analiz-calismasi-haber-15507

Hakkkımızda ekircali.com

Çevre Yüksek Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı

Bunu da okumak istermisiniz ?

…

Belediyelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulama Rehberi Yayımlandı

Belediyelerde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının uygulanmasına ilişkin faydalı bilgiler ve örneklerin yer aldığı rehber; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir