Genel Müdürlüğümüz ile Türkiye Kimya Petrol Lastik ve Plastik Sanayii İşverenleri Sendikası (KİPLAS) Arasında Normalleşme Sürecinde Yapılacak İşbirliklerine İlişkin Video Konferans Görüşmesini Gerçekleştirdik.

Genel Müdürümüz Cafer UZUNKAYA ve KİPLAS Yönetim Kurulu Başkanı Levent KOCAGÜL’ün katıldığı video konferans görüşmesini gerçekleştirdik.

Genel Müdürlüğümüzce, küresel salgının ülkemizde görülmeye başladığı tarihten itibaren işçi, işveren ve memur konfederasyonlarımız başta olmak üzere çalışma hayatının tüm tarafları ile iletişimi canlı tutmak suretiyle doğru ve güvenilir bilgiye hızlı erişimi sağladık. 22 farklı faaliyet koluna yönelik hazırlanan dokümanları COVID-19 internet sitesinden (https://www.ailevecalisma.gov.tr/covid19) paylaştık.

Yeni Tip Koronavirüs salgını süresince Genel Müdürlüğümüz tarafından yapılan çalışmalar ile normalleşme sürecine yönelik olarak atılacak yeni adımları değerlendirmek üzere Türkiye Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik Sanayii İşverenleri Sendikası (KİPLAS) ile video konferans görüşmesini gerçekleştirdik. Sektör özelinde farklı başlıklarda yürütülmesi planlanan işbirliklerinin de istişare edildiği toplantıya Türkiye Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik Sanayii İşverenleri Sendikası (KİPLAS) üyesi firma temsilcileri yoğun ilgi göstermiştir.

Genel Müdürümüz Cafer UZUNKAYA ve KİPLAS Yönetim Kurulu Başkanı Levent KOCAGÜL’ün katıldığı video konferansta teknik çalışma gruplarının oluşturulmasına karar vererek çalışmanın sahaya faydalı çıktılar ve kazanımlar sunacağı vurgulandı.

Kaynak : https://www.ailevecalisma.gov.tr/isggm/haberler/genel-mudurlugumuz-ile-turkiye-kimya-petrol-lastik-ve-plastik-sanayii-isverenleri-sendikasi-kiplas-arasinda-normallesme-surecinde-yapilacak-isbirliklerine-iliskin-video-konferans-gorusmesini-gerceklestirdik/

Hakkkımızda ekircali.com

Çevre Yüksek Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı

Bunu da okumak istermisiniz ?

…

Belediyelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulama Rehberi Yayımlandı

Belediyelerde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının uygulanmasına ilişkin faydalı bilgiler ve örneklerin yer aldığı rehber; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir