Müsteşarımız Ercan Tıraş, Danimarka’da Avrupa Çevre Ajansı’nın 61. Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı

Yılda 3 kere gerçekleştirilen Avrupa Çevre Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısının 2011 yılı için sonuncusu 23 Kasım 2011 tarihinde Danimarka’nın Kopenhag kentinde gerçekleştirilmiştir.

Ülkemizi temsilen AÇA Yönetim Kurulu Üyesi, Sn. Müsteşar Ercan TIRAŞ ve AÇA Ulusal Odak Noktası, Çevre Envanteri ve Bilgi Yönetimi Dairesi Başkanı, Dr. A. Çağatay DİKMEN’in katılım sağladıkları toplantıda AÇA Bilimsel Komitenin gelecekteki yapılandırması, 2012 AÇA Yıllık Çalışma Programı, 2012 yılı AÇA bütçesi, AÇA’nın beş yıllık değerlendirmesi konuları görüşülmüştür.

Ayrıca Sn. Müsteşarımız Ercan TIRAŞ, Avrupa Çevre Ajansı Genel Müdürü Sn. Jacqueline MCGLADE ve Avrupa Çevre Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Karsten SACH ile bir araya gelerek Türkiye’nin çevre konularında son zamanlarda gerçekleştirdiği çalışmaları görüşmüşlerdir.

 

Kaynak : https://www.csb.gov.tr/mustesarimiz-ercan-tiras-danimarka-da-avrupa-cevre-ajansi-nin-61.-yonetim-kurulu-toplantisina-katildi-haber-43

Hakkkımızda ekircali.com

Çevre Yüksek Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı

Bunu da okumak istermisiniz ?

…

Belediyelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulama Rehberi Yayımlandı

Belediyelerde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının uygulanmasına ilişkin faydalı bilgiler ve örneklerin yer aldığı rehber; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir