Proje Büroları Tanıtım Dosyası

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğünce yapılacak olan proje ihalelerine esas olmak üzere proje bürolarının değerlendirilmesi için isteklilerin aşağıdaki ilan metninde yer alan belgelerle birlikte, resmi gazetede yayımlanma tarihinden itibaren 20 gün içerisinde müracaat etmesi gerekmektedir.

1-) Meslek Odası Belgesi
2-) Ticaret Odası Belgesi
3-) İkametgah Adresi
4-) Proje yüklenicisi ve ekibine ait noter tasdikli
a) Diploma suretleri,
b) İmza sirküleri,
5-) Proje yüklenicisi ve ekibine ait teknik personel bildirgesi ve ekleri,
6-) Büro ve birlikte çalışacağı dış büroların bitirmiş oldukları ve halen devam ettikleri projelere ait taahhüt bildirgesi
7-) Hizmet Alımı İhaleleri ve Uygulama Yönetmeliğine göre gerçekleştirilen(son 15 yıl) veya gerçekleştirilmekte olan benzer iş bildirimi ve ekleri.
😎 Yukarıda belirtilen belgeleri içeren dosya bir dilekçe ekinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğüne (Harbiye Mah. Çetin Emeç Bulvarı No:5 /Ankara) teslim edilecektir.
 

Not: Yukarıda belirtilen belgeleri eksiksiz olarak vermek sureti ile müracaat eden büroların, proje ihalelerine katılmaya istekli oldukları varsayılarak, İdarece yapılacak değerlendirme sonucuna göre proje ihalelerine davet edilebileceklerdir. Müracaat sahiplerinin ihalelere davet edilip edilmeyeceği idarenin kararı olup, idare peşinen taahhüde girmiş sayılmaz.
 

 

Kaynak : https://www.csb.gov.tr/proje-burolari-tanitim-dosyasi-haber-5020

Hakkkımızda ekircali.com

Çevre Yüksek Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı

Bunu da okumak istermisiniz ?

…

Belediyelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulama Rehberi Yayımlandı

Belediyelerde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının uygulanmasına ilişkin faydalı bilgiler ve örneklerin yer aldığı rehber; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir