Sivil Toplum Kuruluşlarının Dikkatine

20.000 Avro Maddi Destek Sağlayan BIE Cosmos Ödülü Başvuru Süresi Uzatılmıştır.

Ülkemiz, Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE) tarafından eşgüdümü sağlanan ve 12 Mayıs-12 Ağustos 2012 tarihleri arasında Güney Kore’nin Yeosu kentinde gerçekleştirilecek olan “Yaşayan Okyanuslar ve Kıyılar: Kaynak Çeşitliliği ve Sürdürülebilir Faaliyet” temalı EXPO 2012 Yeosu Uluslararası Sergisi’ne katılacaktır.

Anılan Expo kapsamında, Expo’nun teması ile ilgili, kar amacı gütmeyen ve bir sivil toplum örgütü tarafından gerçekleştirilen yenilikçi projeler arasından yapılacak seçim sonucunda “BIE Cosmos Ödülünü” kazanan projeye 20.000 Avro  maddi destek sağlanacak ve Expo boyunca tanıtım fırsatı tanınacaktır.

Expo 2012 Yeosu teması ile bağlantılı olarak sivil toplum kuruluşlarınca gerçekleştirilen yaratıcı projelerin anılan ödül için ekte bulunan formları doldurarak ve eğer varsa fotoğraf ekleyerek doğrudan bie@bie-paris.org adresine 21 Mart 2012 tarihine kadar iletmeleri gerekmektedir.

İlgililere duyurulur.

Bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak : https://www.csb.gov.tr/sivil-toplum-kuruluslarinin-dikkatine-haber-12

Hakkkımızda ekircali.com

Çevre Yüksek Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı

Bunu da okumak istermisiniz ?

…

Belediyelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulama Rehberi Yayımlandı

Belediyelerde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının uygulanmasına ilişkin faydalı bilgiler ve örneklerin yer aldığı rehber; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir