Unlu Mamul İmal Eden ve Satan İşyerleri ile Bankacılık Sektöründe Yeni Tip Koronavirüsle Etkin Mücadelede Dikkat Edilecek Hususlara İlişkin Doküman ve Kontrol Listeleri Yayımlandı.

Sektörel farklılıklar gözetilerek sözkonusu Unlu Mamul İmal Eden ve Satan İşyerleri ile Bankacılık Sektöründe Yeni Tip Koronavirüsle etkin mücadelede dikkat edilecek hususlara ilişkin Genel Müdürlüğümüzce hazırlanan dokümanlar ve kontrol listeleri tarafların istifadesine sunulmak üzere yayımlanmıştır. Doküman ve kontrol listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Unlu Mamül İmal Eden ve Satan İşyerlerinde; Yeni Tip Koronavirüs Salgınından Korunmaya Yönelik Kontrol Listesi Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Unlu Mamül İmal Eden ve Satan İşyerlerinde Yeni Tip Koronavirüs ile Mücadelede Dikkat Edilecek Hususlar Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Banka Banko Gorevlilerinin; Yeni Tip Koronavirüs Salgınından Korunmaya Yönelik Kontrol Listesi Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Banka Banko Gorevlilerinin Yeni Tip Koronavirüs ile Mücadelede Dikkat Etmesi Gereken Hususlar Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Kaynak : https://www.ailevecalisma.gov.tr/isggm/haberler/unlu_mamuller_bankacilik_covid-19_kapsaminda_dikkat_edilmesi_gerekli_hususlara_iliskin_dokuman_yayimlandi/

Hakkkımızda ekircali.com

Çevre Yüksek Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı

Bunu da okumak istermisiniz ?

…

Belediyelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulama Rehberi Yayımlandı

Belediyelerde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının uygulanmasına ilişkin faydalı bilgiler ve örneklerin yer aldığı rehber; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir