Vergi Dairesinden İSG Döner Sermayesi İşletmesine Teşekkür Belgesi Verildi

 

Vergi Dairesinden İSG Döner Sermayesi İşletmesine Teşekkür Belgesi Verildi

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Döner Sermaye İşletmesi, Ankara Kurumlar Vergi Mükellefleri arasında ilk 10 mükellef arasına girmeyi başardı. Vergi Dairesi Başkanı İlhan KARAYILAN imzasını taşıyan  Teşekkür Belgesi,  Ostim Vergi Dairesi Müdürü Ali ASLANKAYA tarafından Genel Müdür Sedat YENİDÜNYA ile İşletme Müdürü Abdullah ÇİĞDEM’e takdim edildi.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Sedat YENİDÜNYA, İşletmemiz kamu adına görevini ifa ederken Kamu Kaynaklarının etkin ve verimli kullanılmasını sağlanması nasıl önemli ise, Kurumlar Vergisi Mükellefi olan işletmemizin gelirlerini oluşturan 106 kalemde verdiğimiz hizmet karşılığı kamu adına  elde edilen gelirlerinin işin doğası gereği vergilendirilerek  ülkemiz ekonomisine katkıda bulunulmasının da önemine değinerek emeği geçen personeline ve bu belgeye layık gören Ostim Vergi Dairesi şahsında Ankara Vergi Dairesi Başkanlığına teşekkür etti.

Kaynak : https://www.ailevecalisma.gov.tr/isggm/haberler/vergi-haber/

Hakkkımızda ekircali.com

Çevre Yüksek Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı

Bunu da okumak istermisiniz ?

…

Belediyelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulama Rehberi Yayımlandı

Belediyelerde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının uygulanmasına ilişkin faydalı bilgiler ve örneklerin yer aldığı rehber; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir